NB II: ELTE-BEAC - Dunakeszi Kinizsi II. 6-7

A Pénteki, Vác elleni mérkőzés után a hétfői napon újabb rangadó várt NB II-es csapatunkra, hiszen a tabella második helyén álló ELTE-BEAC csapatához látogatott Szijjártó Péter vezette listavezető társaságunk. A kilátogató nézők igen harcos, jó mérkőzést láthattak sok változatossággal. A hazai csapat szerzett vezetést a mérkőzés második percében Erdős Péter révén. Ezután a hetedik percben egy perc alatt fordított a Kinizsi Varga Csaba és Jordi Illa Solé góljaival. A félidő közepén Varga Bálint talált be, így 2-2-re egalizálta az állást. Már szinte mindenki készülődött a szünetre, amikor jött ismét Jordi Illa Solé, aki ismét a Dunakeszit juttatta előnyhoz, így 3-2-es vendég vezetéssel vonultak pihenőre a csapatok.
A szünet után Kénoszt Ferenc fiai három perc alatt nem hogy ledolgozták hátrányukat, de kétgólos előnyre is szert tudtak tenni, köszönhetően Hortobányi Róbert, Árendás Tamás és Kiss Gergő góljainak. Ezzel 5-3-ra elhúzott az ELTE. A Kinizsi azonban nem tört meg, Varga Csaba révén szinte azonnal jött a szépítés a 25. percben, így 5-4 állt az eredményjelzőn. A 29. percben Árendás Tamás a kiállítás sorsára jutott, egy perc múlva Temesi Norbert egyenlített, de a Keszi öröme nem tartott sokáig, ugyanabban a percben ugyanis érkezett ismét Hortobágyi Róbert, aki újfent az egyetemistákat juttatta előnyhöz. A 34. percben Varga Bálintot is kiállították a hazaiaktól, a hatodik fault után pedig következhetett Jordi Illa Solé, aki ismét nyílttá tette a győzelem kérdését, 6-6, egyenlített a Dunakeszi. Az utolsó előtti percben aztán Varga Csaba góljával fordított a Kinizsi! Az ELTE vészkapus játékra váltott, de ez nem vezetett eredményre, így egy remek mérkőzésen a vendégek elvitték a 3 bajnoki pontot a Bogdánfy útról.

Férfi Futsal NB II Közép csoport, 15. forduló:
ELTE-BEAC - Dunakeszi Kinizsi II 6-7 (2-3)
Budapest, BEAC Sportcsarnok, Vezette: Márton Zsolt, Rózsa Norbert, Gál Péter

ELTE-BEAC: Lelkes Péter - Hortobágyi Norbert (C), Árendás Tamás, Eőri János, Simon Gábor
Cserék: Kinde Gergely - Erdős Péter, Kiss Gergő, Gallatz Kristóf, Soltész Levente, Béni Zoltán, Breuer Péter, Varga Bálint
Edző: Kénoszt Ferenc

Dunakeszi Kinizsi II: Tóth Iván - Jordi Illa Solé, Temesi Norbert, Horváth Ferenc, Szijjártó Péter (C)
Cserék: Hacker Gábor, Szenyita László - Szamosi Tamás, Szikora Levente István, Varga Csaba, Benkő Szilárd, Berki István
Edző: Fehér Zsolt

Góllövők: Hortobágyi Róbert 2, Erdős Péter, Varga Bálint, Árendás Tamás, Kiss Gergő, illetve Jordi Illa Solé 3, Varga Csaba 3, Temesi Norbert

Sárgalap: Simon Gábor, Kiss Gergő, illetve Jordi Illa Solé, Horváth Ferenc

Kiállítás: Árendás Tamás, Varga Bálint

Szép volt Fiúk! Hajrá Dunakeszi, CSAK A KINIZSI!!!