Vezetőedző:
Biczi Gábor

Gólszerzők:
Pádár Anita 2, Szekér Anita 2, Jakab Kata Rebeka, Bobok Csilla Mária

Vasárnap este a Radnótiban rendezték a női NB I. 9. fordulójának aktuális Kinizsi-mérkőzését, melyen csapatunk ellenfele a Tolna-Mözs csapata volt. Lányaink fantasztikus játékkal tartották itthon a három bajnoki pontot, mondhatni, a mérkőzés adott koreográfia szerint alakult, hiszen először mi rúgtunk két gólt, majd a Tolna szépített, a félidőben 2-0-ra vezettünk Jakab Kata Rebeka és Pádár Anita találataival. A második félidő elején zárkózott a Tolna, 2-1-re szépítettek, de egy percen belül érkezett Bobok Csilla Mária, aztán a félidő közepén ismét Pádár Anita, így 4-1 lett az állás. A 35. percben aztán jött ismét a Mözsi alakulat, 4-2, ám nagyszerű csapatkapitányunk, Szekér Anita egy a következő két percben két gólt is szerzett, így 6-2-vel fordultak Hölgyeink a hajrára. Az utolsó percben vendégeink megszerezték harmadik találatukat, így kialakítván a végeredményt, a Biczi Gábor vezette csajok fantasztikus, közönségszórakoztató játékkal 6-3-ra nyertek! Nagy öröm számunkra, és nagyon szépen köszönjük, hogy egyre többen Vagytok kíváncsiak a csapatra, reméljük ez a javuló tendencia a jövőben is megmarad, és hétvégente egyre nagyobb létszámban szavaztok majd bizalmat a Lányoknak!

Folytatás november 10-én, vasárnap 19:00-ás kezdéssel, amikor ismét hazai környezetben, a Radnótiban látjuk vendégül a Szombathelyi Egyetemi SE csapatát! Köszönjük a biztatást, gyertek minél többen jövő vasárnap is, megérdemlik a Hölgyek is a támogatást!