Vezetőedző:
Biczi Gábor

Kinizsi-gólok:
Pádár Anita 2, Szekér Anita, Bobok Csilla Mária, Szabó Krisztina

A Biczi Gábor által vezetett hölgyeink 5-5-ös döntetlent értek el Miskolcon a DVTK-Vénusz vendégeként egy fordulatos, néhány érdekes bírói döntéssel tarkított mérkőzésen (néhány szituációban olyan érzése volt az embernek, mint a váci meccsen...). A félidőben 3-2-re vezettek a Miskolciak, de Hölgyeink bebizonyították, hogy akárcsak a fiúk, ők is megérdemlik a bizalmat, törődést, és 5-3-ra fordítottak. Döntetlenjével csapatunk 7 szerzett ponttal a tabella 6. helyén áll. A mérkőzés krónikájához hozzá tartozik, hogy a hatodik percben térdsérülést szenvedett egyik kiválóságunk, Sándor Zita. Kívánjuk a legjobbakat játékosunknak, reméljük, hamarosan újra a pályán köszönthetünk, várunk vissza Zita, akárcsak az eddigi sérültjeinket, Fogl Katalint és Hegyi Szilviát!! Gratulálunk csajok, BÜSZKÉK VAGYUNK RÁTOK, legközelebb a győzelem sem marad el!

Folytatás október 12-én 13 órás kezdettel a Radnótiban (a hét EGYETLEN KINIZSI-MÉRKŐZÉSÉN!!!). Vendégünk a tabella harmadik helyezettje, az előttünk három ponttal álló Debreceni EAC csapata, egy újabb nehéz mérkőzés vár hölgyeinkre, álljunk melléjük is, támogassuk őket, megérdemlik!!!
Csak a Kinizsi!!!

Közvetítés:
Női Futsal NB I., 5. forduló
DVTK-Vénusz - Dunakeszi Kinizsi 0-0
Hölgyeink már melegítenek, kezdés hamarosan!
Elkezdődött a meccs!
0-1 Pádár Anita góljával vezetünk!
1-1
2-1
3-1
3-2 Pádár Anita találatával ismét meccsben vagyunk!
Félidőben 3-2 oda, Sándor Zita megsérült, de a meccs képe alapján fordítani fogunk, a helyzeteink megvannak!
3-3 Szekér Anita góljával!
3-4 Bobok Csilla
3-5 Szabó Kriszta