Papa beszámolója a válogatott Kuvait elleni mérkőzéséről

Kinizsi-Család!

Első kézből értesülhetünk a szerdai Kuvait elleni mérkőzésről. Papa beszámolóját olvashatjátok:

"Egy hosszú nap zárásaként fogadtuk a Kuvaiti válogatottat!
Egy nagyon jó erőkből álló csapatról beszélünk. Spanyol szövetségi kapitány áll mellettük, aki szakmailag nagyon jól felkészítette a csapatot.

Jobban kezdték a találkozót, több helyzetet dolgoztak ki, mint a mi fiaink, így a félidőre menet 0-2 állt az eredmény jelzőn...úgy hogy Tóth Gyulának több nagy bravúrra volt szüksége ahhoz, hogy meccsben társa a csapatunkat!
Félidőben Sito több olyan dologra hívta fel a figyelmet, aminek köszönhetően megnyerhetjük a meccset...Ezeket a dolgokat valószínűleg jól láthatja...
A második játékrészben 4 perc sem telt el máris 3-2 aranyban a mi csapatunk vezetett!
Sok ígéretes helyzet adódott mind a két oldalon, mégis a végen a mi csapatunk örülhetett!

Holnaptól az U19-es illetve az U21-es csapatainké a főszerep!
Ugyanis a Visegrádi négyek tornáján vesznek részt Szlovákiában!